top of page

Gizlilik Politikası

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde luckybabyspa.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin ara yüzü Luckybabyspa üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Luckybabyspa’ya sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman info@luckybabyspa.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

bottom of page